Dzisiaj 23 października 2021, Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi
deklaracja dostępności zwiększ odstępy zwiększ interlinię wysoki kontrast zwiększ czcionkę resetuj wszystkie style zmniejsz czcionkę RSS
Pogoda
8oC
Warunki pogodowe

Gmina Rejowiec przystąpi do projektu "Granty PPGR"

piątek, 2021-10-08

Uwaga - Ważny komunikat

Wydłuża się termin na złożenie oświadczeń dot. zakupu komputerów dla uczniów z gmin popegeerowskich do dnia 26 października 2021 r. do godz. 15:30.

 

Gmina Rejowiec zamierza przystąpić do projektu "Granty PPGR"

W ramach projektu dofinansowanie będzie można otrzymać na:

​​- sprzęt komputerowy z urządzeniami peryferyjnymi i akcesoriami oraz niezbędnym oprogramowaniem, umożliwiającymi pracę zdalną, w tym niezbędne akcesoria i oprogramowanie dla osób z niepełnosprawnościami

- ubezpieczenie zakupionego sprzętu komputerowego;

- usługę zapewniającą dostęp do Internetu na sprzęcie komputerowym zakupionym w ramach projektu, w przypadku gdy opiekun prawny w oświadczeniu wskaże na brak możliwości zapewnienia usługi dostępu do Internetu.

Warunkiem udziału w projekcie jest złożenie oświadczenia rodzica lub oświadczenia pełnoletniego ucznia szkoły średniej, które będą podstawą do umożliwienia złożenia wniosku przez Gminę Rejowiec . Komputery zostaną zakupione w ilości uzależnionej od liczby złożonych przez mieszkańców wniosków-oświadczeń.

Więcej o projekcie oraz druki do pobrania na stronie BIP Urzędu Miejskiego w Rejowcu

Urząd Miejski w Rejowcu 2020
Poprzednia wersja strony urzędu -> gmina.rejowiec.pl