Dzisiaj 26 kwietnia 2024, Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marii

VI nabór wniosków na usuwanie azbestu w Urzędzie Miejskim w Rejowcu

poniedziałek, 2022-01-31

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego ogłosił, że od poniedziałku tj. 31 stycznia 2022 r. urzędy gmin i miast rozpoczną nabór wniosków na usunięcie azbestu (Zgłoszenia lokalizacji). Nabór potrwa do 8 lutego 2022r. Warto jednak nie zwlekać i pospieszyć się ze złożeniem wniosku. Wykonawcy mają czas do końca czerwca br. na zrealizowanie wszystkich zleconych prac. Ostatecznie w przypadku dużej liczby chętnych o zakwalifikowaniu się do projektu może decydować suma punktów z "Oceny stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest" oraz data złożenia wniosku.

Poniżej znajdą Państwo konieczne dokumenty do pobrania wraz z regulaminem i załącznikami.

Do pobrania:

Dokumenty wraz z regulaminem i załącznikami