Dzisiaj 25 lutego 2024, Imieniny: Wiktora, Cezarego
deklaracja dostępności zwiększ odstępy zwiększ interlinię wysoki kontrast zwiększ czcionkę resetuj wszystkie style zmniejsz czcionkę RSS
Warunki pogodowe
9oC
Warunki pogodowe Jakość powietrza w naszym mieście

AWARIA - przerwa w dostawie wody - Rejowiec

poniedziałek, 2024-01-29

AWARIA - Przerwa w dostawie wody – Rejowiec, ul. Zacisz, ul. Mikołaja Reja, ul. Krótka, część ulicy Kościuszki od ul. Krótkiej w kierunku Kobylego

Gmina Rejowiec informuje, że w dniu 29.01.2024 r. (poniedziałek) od godziny 1000 nastąpiła przerwa w dostawie wody w miejscowości Rejowiec ul. Zacisz, ul. Mikołaja Reja, ul. Krótka, część ulicy Kościuszki od ul. Krótkiej w kierunku Kobylego.

Przerwa spowodowana jest koniecznością usunięcia awarii na sieci gazowniczej i wodociągowej i może potrwać do 30.01.2024 r. (wtorek) do godziny 1500. Za utrudnienia przepraszamy.

Urząd Miejski w Rejowcu 2020
Poprzednia wersja strony urzędu -> gmina.rejowiec.pl