Dzisiaj 22 października 2024, Imieniny: Halki, Filipa, Salomei

Konkurs Fotograficzny "Piękno Gminy Rejowiec" - Zapraszamy do udziału!

piątek, 2023-10-27

Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem "Piękno Gminy Rejowiec". To doskonała okazja, aby uwiecznić urok naszej gminy.

Jak wziąć udział:

Prosimy o zrobienie fotografii, które najlepiej oddadzą piękno gminy Rejowiec.

Następnie, prosimy o przesłanie swoich prac do dnia 15 listopada na adres e-mailowy: gok.rejowiec@interia.pl.

Najciekawsze zdjęcia zostaną wykorzystane do stworzenia kalendarza na nadchodzący rok, a autorzy zwycięskich zdjęć otrzymają nagrody.

Prosimy o uwzględnienie następujących zaleceń:

Akceptujemy wyłącznie zdjęcia w układzie poziomym.

Wasze fotografie powinny wyraźnie odzwierciedlać charakterystyczne miejsca i piękno naszej gminy.

Zachęcamy, aby Wasze zdjęcia były opowieściami, które oddają ducha i historię naszej społeczności.

Warto sięgnąć do archiwum fotografii lub wybrać się na wycieczkę, aby odkrywać uroki naszej gminy i udokumentować je na zdjęciach. To niepowtarzalna okazja, aby przedstawić piękno naszego regionu światu.

Pełny regulamin konkursu oraz karty zgłoszeniowe można znaleźć:

w Urzędzie Miejskim w Rejowcu (stoliki przy wejściu głównym)

w Gminnym Ośrodku Kultury w Rejowcu

pod linkiem: https://tiny.pl/cpbcd

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. To doskonała okazja, aby podzielić się swoim talentem i zafascynowaniem pięknem naszej gminy.

konkurs foto poziom