Dzisiaj 14 czerwca 2024, Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michala
deklaracja dostępności zwiększ odstępy zwiększ interlinię wysoki kontrast zwiększ czcionkę resetuj wszystkie style zmniejsz czcionkę RSS
Warunki pogodowe
10oC
Warunki pogodowe Jakość powietrza w naszym mieście

Ankieta ws. Ponadlokalnej Strategii Rozwoju Gminy Rejowiec

środa, 2024-01-10

Szanowni Mieszkańcy Gminy Rejowiec

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety w celu przygotowania „Ponadlokalnej Strategii Rozwoju Gminy Rejowiec, Gminy Rejowiec Fabryczny, Miasta Rejowiec Fabryczny oraz Gminy Siedliszcze na lata 2023-2027 z perspektywą do roku 2030”.

W związku z tym prosimy Państwa o udzielenie odpowiedzi na pytania w ankiecie. Pozwoli to na ocenę stopnia aktualnego rozwoju gminy oraz pożądanych kierunków jej rozwoju. Ankieta jest anonimowa, a wyniki będą podawane wyłącznie w formie zbiorczej.

Z góry dziękujemy za poświęcenie tych kilku minut aby poznać Państwa bieżące potrzeby oraz oczekiwania na przyszłość.

Link do ankiety:

https://forms.gle/3tZVC59fB5jZWWib9

Urząd Miejski w Rejowcu 2020
Poprzednia wersja strony urzędu -> gmina.rejowiec.pl