Dzisiaj 25 kwietnia 2024, Imieniny: Marka, Jaroslawa, Wasyla

Zaproszenie dla Mieszkańców gminy do udziału w głosowaniu na najlepszego Sołtysa Roku oraz Koło Gospodyń Wiejskich w plebiscycie "Mistrzowie Agro"

piątek, 2020-10-02

Mamy przyjemność poinformować, że przedstawiciele Gminy Rejowiec zostali nominowani do tytułów Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku w akcji Mistrzowie Agro – największym plebiscycie wiejskim i rolniczym w Polsce prowadzonym w naszym województwie przez "Kurier Lubelski" oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.

Nominacje do nagród uzyskali:

Andrzej Lewczuk - sołtys Sołectwa Marynin, Cezary Świerczyński - sołtys Sołectwa Marysin, Irena Kamińska - sołtys Sołectwa Wereszcze Duże, Jadwiga Mazurek - sołtys Sołectwa Bieniów, Niemirów, Kamila Prokopiuk - sołtys Sołectwa Aleksandria Krzywowolska, Krzysztof Tarasewicz - sołtys Sołectwa Zawadówka, Małgorzata Kozłowska - sołtys Sołectwa Rybie, Serafin Emilia - sołtys Sołectwa Adamów, Sylwester Frącek - sołtys Sołectwa Wólka Rejowiecka oraz KGW w Bańkowszczyźnie, KGW w Hruszowie, KGW Kobylanki w Kobylem.

Kandydatów do nagród nominowali partnerzy i patroni akcji - organizacje rolnicze i wiejskie, dziennikarze oraz mieszkańcy naszego regionu. Główne nagrody w plebiscycie zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Warszawie. Do udziału w ceremonii wręczenia nagród zostaną zaproszeni także gospodarze gmin, z których pochodzić będą laureaci.

Gorąco zachęcamy Mieszkańców naszej gminy do wspierania oraz promowania reprezentantów naszej gminy w akcji Mistrzowie Agro poprzez udział w głosowaniu online na stronie internetowej Kuriera Lubelskiego.

Głosy można oddawać TUTAJ

Udział w plebiscycie to znakomita promocja nie tylko ich działalności, lecz także całego lokalnego środowiska.

Pełną informację o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.kurierlubelski.pl/agro

Serdecznie zapraszamy do udziału w głosowaniu

kurier lubelski