Dzisiaj 25 lutego 2024, Imieniny: Wiktora, Cezarego
deklaracja dostępności zwiększ odstępy zwiększ interlinię wysoki kontrast zwiększ czcionkę resetuj wszystkie style zmniejsz czcionkę RSS
Warunki pogodowe
9oC
Warunki pogodowe Jakość powietrza w naszym mieście

Przerwy w dostawie wody - luty 2024

poniedziałek, 2024-02-05

Szanowni Państwo

Z uwagi na prace modernizacyjne na poszczególnych ujęciach wody na terenie gminy Rejowiec uprzejmie informujemy, iż nastąpią przerwy w dostawie wody wg poniższego zestawienia:

- 6 lutego 2024 r. - Ujęcie w Hruszowie zaopatrujące w wodę miejscowości: Hruszów, Marynin, Siedliszczki, Czechów Kąt, Zagrody

- 7 lutego 2024 r. - Ujęcie w Rejowcu zaopatrujące w wodę miejscowości: Rejowiec (wszytkie ulice oprócz ul. Fabrycznej, Przemysłowej i Parkowej), Kobyle, Wólka Rejowiecka.

- 7 lutego 2024 r. - Ujęcie w Aleksandrii Niedziałowskiej zaopatrujące w wodę miejscowości: Aleksandria Niedziałowska, Niedziałowice Pierwsze i Drugie, Rybie, Bańkowszczyzna.

- 7 lutego 2024 r. - Ujęcie w Wereszczach Dużych zaopatrujące w wodę miejscowości: Wereszcze Duże, Leonów, Aleksandria Krzywowolska, Zyngierówka, Stary Majdan, Niemirów, Bieniów, Rejowiec-Kolonia, Marysin, Adamów, Rejowiec (ulice Fabryczna, Przemysłowa, Parkowa)

Za niedogodności przepraszamy

Urząd Miejski w Rejowcu 2020
Poprzednia wersja strony urzędu -> gmina.rejowiec.pl