Dzisiaj 26 kwietnia 2024, Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marii

Portal e-PODATKI uruchomiony

piątek, 2023-03-24

Urząd Miejski w Rejowcu w ramach programu “Cyfrowa Gmina” uruchomił dla osób rozliczających się z urzędem z tytułu należności podatkowych - portal EPODATKI.

Portal umożliwia każdemu petentowi sprawdzenie rodzaju i wysokości należności które powinien uregulować na rzecz Urzędu (np. należności z tytułu podatku od nieruchomości, podatku rolnego, leśnego, należności z tytułu gospodarowania odpadami komunalnymi), a także wykonanie płatności elektronicznych.

Uruchomienie możliwości dokonywania płatności elektronicznych ułatwi regulowanie zobowiązań bez konieczności wizyty w Urzędzie, czy nawet bez konieczności wychodzenia z domu. Założenie konta na portalu odbywa się na dwa sposoby:

Dla nieposiadających profilu zaufanego - należy kliknąć w przycisk “Załóż konto”

zaloz konto

i następnie wypełnić kwestionariusz - podając swoje dane. Po wypełnieniu i przesłaniu, należy zgłosić się do urzędu z dowodem osobistym w celu potwierdzenia przesłanych danych i uruchomienia konta.

Dla osób posiadających profil zaufany - można od razu zalogować się poprzez mechanizm węzła krajowego (Przycisk Login.gov.pl)

wezel krajowy

Po wypełnieniu formularza z danymi osobowymi prosimy o przesłanie maila do urzędu informującego o chęci korzystania z konta założonego poprzez węzeł krajowy. Dane zostaną zweryfikowane i konto zostanie odblokowane.

Zapraszamy do użytkowania!

Adres usługi: https://umrejowiec.epodatnik.info/