Dzisiaj 28 marca 2024, Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana

Serdecznie witamy na nowej stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Rejowcu

środa, 2020-12-02

Nowa wersja naszej strony internetowej ma ułatwić wyszukiwanie interesujących informacji oraz zagadnień przez internautów, które przedstawione są bardziej przejrzyście, w zupełnie nowej szacie graficznej.

Ze strony internetowej można swobodnie korzystać zarówno na komputerze, jak i laptopie, smartfonie, czy tablecie. Dopasowuje się ona automatycznie do rozdzielczości urządzenia, na którym jest wyświetlana.

Została również stworzona zgodnie z obowiązującymi standardami W3C oraz WCAG 2.1 w oparciu o mechanizmy ułatwiające osobom niepełnosprawnym dostęp do publikowanych treści zgodnie z z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Informacje prezentowane w poszczególnych zakładkach oraz sposób ich przedstawiania jest nadal usprawniany i poprawiany, tak by ułatwić dostęp do wiadomości, które interesują Mieszkańców.

Mamy nadzieję że nowa szata graficzna, intuicyjny i bardziej przejrzysty układ strony pozwoli Państwu w prostszy i szybszy sposób odnaleźć wszelkie potrzebne informacje o działalności urzędu, a także innych informacji dotyczących naszej gminy.

Poprzednia strona internetowa dostępna jest jako archiwalna i już nieaktualizowana pod starym adresem www.gmina.rejowiec.pl
Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej nowej strony pod nowym adresem www.gminarejowiec.pl