Dzisiaj 27 kwietnia 2024, Imieniny: Zyty, Teofila, Felicji

28 Regionalny Przegląd Piosenki i Przyśpiewki Ludowej w Rejowcu

wtorek, 2022-01-11

Zapraszamy do udziału w 28 Regionalnym Przeglądzie Piosenki i Przyśpiewki Ludowej, który odbędzie się 20 lutego 2022 r. od godz. 10 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Rejowcu, ul. Fabryczna 13, 22-360 Rejowiec

W związku z obowiązującymi obostrzeniami nie odbędzie się poczęstunek, nie będzie również możliwości spędzenia więcej czasu w budynku, niż tylko ten, niezbędny do występu.

Przed przeglądem zostanie opublikowany harmonogram godzinowy zgłoszonych zespołów, który będzie podstawą przyjmowania występujących.

Zgłoszenia przyjmowane są do 4 lutego 2022.
Wyniki zostaną opublikowane za pośrednictwem strony Facebook GOK w Rejowcu w terminie do 23 lutego 2022.
Regulamin i Karta Zgłoszeń dostępne są pod linkiem: http://bityl.pl/O3SCC