Dzisiaj 01 września 2024, Imieniny: Idziego, Bronislawa

Zielony plac zabaw w Niedziałowicach

piątek, 2024-08-30

W Niedziałowicach Pierwszych oczy cieszy już nowa gminna inwestycja. W sercu wsi powstał nowy, zielony plac zabaw. Czemu zielony? Wyróżnia go piękne otoczenie i bardzo dużo nasadzeń roślin i drzewek.

W słoneczne dni spędzanie tu czasu będzie ogromną przyjemnością - zarówno dla dzieci jak i opiekunów! Na placu zabaw jest dużo ciekawych urządzeń przeznaczonych do zabawy: zjazd linowy,
trampolina, piaskownica, 3 huśtawki i oczywiście ścianki wspinaczkowe oraz trzy zjeżdżalnie! Plac zabaw jest bezpieczny bo cały ogrodzony. Dookoła placu zabaw zasiano trawę a istniejące drzewa dają dużo cienia.

Życzymy Mieszkańcom, by plac zabaw służył im jak najlepiej i jak najdłużej, a czas tu spędzony przynosił wiele chwil beztroskiej radości!

Zadanie sfinansowano z częściowo z funduszu sołeckiego, oraz z budżetu Gminy Rejowiec. Warto też tu dodać, budowa placu zabaw w sercu Niedziałowic możliwa była dzięki przekazaniu na rzecz Gminy Rejowiec prawa własności działki, która wcześniej stanowiła mienie gromadzkie.

IMG 20240830 130632

IMG 20240830 130706