Dzisiaj 26 lutego 2021, Imieniny: Miroslawa, Aleksandra
deklaracja dostępności zwiększ odstępy zwiększ interlinię wysoki kontrast zwiększ czcionkę resetuj wszystkie style zmniejsz czcionkę RSS
Pogoda
4oC
Warunki pogodowe

Zaproszenie do udziału w konkursie "Głosuj na wielbłąda i wygraj kolorowy Orszak"

piątek, 2020-11-27

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców gminy do udziału w konkursie"Głosuj na wielbłąda i wygraj kolorowy Orszak"

Mieszkańcy miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli, będą mogli wygrać dla swojego Orszaku WIELBŁĄDA! Egzotyczny strój wielbłąda do wielokrotnego użytku weźmie udział w jasełkach w zwycięskiej miejscowości 6 stycznia 2021 roku, jeżeli sytuacja związana z pandemią pozwoli na organizację OTK w takiej formie. Wielbłąd przydać się może także na następne lata.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Orszak Trzech Króli.

Strój wielbłąda wygra miejscowość, która uzyska najwięcej ważnie oddanych głosów.

Konkurs trwa od 15 listopada 2020 r. od godz. 12.00 do 30 listopada 2020 r. do godz. 12.00. Głosowanie na miejscowości odbywa się na stronie www.orszak.org

W konkursie można wygrać następujące nagrody:
I miejsce – strój wielbłąda + kolorowy pakiet rekwizytów + 5.000 czekoladek
II miejsce – 3.000 czekoladek
III miejsce – 2.000 czekoladek

Jedna osoba może zagłosować jeden raz. Na podany adres mailowy wysyłana zostanie wiadomość z linkiem aktywacyjnym w przeciągu ok. 60 minut. Kliknięcie w link jest warunkiem oddania ważnego głosu. Należy sprawdzać spam, ponieważ wiadomość z linkiem aktywacyjnym może tam trafić.

Udział w głosowaniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu. Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie www.orszak.org i na profilu FB "Orszak Trzech Króli - Fundacja". Aktualny ranking miejscowości będzie dostępny na stronie www.orszak.org

Kliknij tutaj by zagłosować na naszą miejscowość

Urząd Miejski w Rejowcu 2020
Poprzednia wersja strony urzędu -> gmina.rejowiec.pl