Dzisiaj 19 kwietnia 2024, Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona

Wiosenne inwestycje drogowe w 2014 roku

W naszej gminie przybyło kolejnych lepszych dróg gminnych i powiatowych. Na przełomie kwietnia i maja br. zrealizowano inwestycje drogowe w zakresie remontów dróg gminnych o nawierzchni asfaltowej w Kobylem, Zawadówce, Maryninie, Rejowcu (ul. Szkolna), Zagrodach oraz w Hruszowie. Łącznie wiosną w gminie przybędzie przeszło 2 km dróg asfaltowych. Ponadto tegorocznej wiosny wykonano utwardzenie dróg gruntowych w Wereszczach Dużych, Wereszczach Małych a także w Zyngierówce oraz w Rybiem. Łącznie utwardzonych kamieniem zostało ponad 1,5 km dróg gruntowych.

ZAGRODY 7

Droga gminna w miejscowości Czechów Kąt z nową nawierzchnią asfaltową.

KOBYLE 21

Droga gminna w miejscowości Kobyle z nową nawierzchnią asfaltową.

ZAWADWKA 3

Droga gminna w miejscowości Zawadówka z nową nawierzchnią asfaltową.

WERESZCZE DUE 7

Droga gminna w miejscowości Wereszcze Duże utwardzona kruszywem.

WERESZCZE MAE 2

Droga gminna w miejscowości Wereszcze Małe – utwardzona kruszywem.

ZYNGIERWKA 2

Droga gminna w miejscowości Zyngierówka – utwardzona kruszywem.

W maju zakończono również przebudowę drogi powiatowej w Kobylem na odcinku 1100 mb. Koszty inwestycji zostały pokryte częściowo przez gminę a częściowo przez starostwo powiatowe.

KOBYLE 4

Przebudowa drogi powiatowej w Kobylem to nie jedyne inwestycje prowadzone wspólnie ze starostwem powiatowym. Obecnie trwają prace remontowe w Siedliszczkach, Maryninie oraz Rybiem.