Dzisiaj 10 grudnia 2022, Imieniny: Julii, Danieli, Bogdana
deklaracja dostępności zwiększ odstępy zwiększ interlinię wysoki kontrast zwiększ czcionkę resetuj wszystkie style zmniejsz czcionkę RSS
Warunki pogodowe
-1oC
Warunki pogodowe Jakość powietrza w naszym mieście

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne dotyczące opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023 - 2027

poniedziałek, 2022-07-18

Spotkanie Konsultacyjne Rejowiec

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania PROMENADA S 12 przygotowuje się do rozpoczęcia prac nad nową Lokalną Strategią Rozwoju (LSR) na lata 2023 – 2027. Dokument będzie wytyczał kierunki działań naszej organizacji oraz możliwości wsparcia lokalnych inicjatyw, przedsiębiorców, stowarzyszeń, kół gospodyń wiejskich, jednostek sektora publicznego oraz mieszkańców z terenu gmin, które należą do Stowarzyszenia tj. gminy Chełm, Sawin, Siedliszcze, Rejowiec, Rejowiec Fabryczny oraz miasta Rejowiec Fabryczny.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w proces budowy i opracowywania założeń LSR. W każdej gminie członkowskiej zaplanowaliśmy spotkania konsultacyjne, na które zapraszamy przedstawicieli samorządu, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców i mieszkańców. Razem zadecydujmy o przyszłości Lokalnej Grupy Działania PROMENADA S 12 oraz o sposobie wykorzystania dostępnych dla naszego regionu środków finansowych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Z mieszkańcami gminy Rejowiec spotkamy się 26 lipca (wtorek) o godzinie 13.00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Rejowcu. Spotkanie nie będzie trwało dłużej niż 2 godziny. W podziękowaniu za poświęcony czas przygotowaliśmy drobne upominki dla uczestników.  Z  uwagi na kwestie organizacyjne zachęcamy do telefonicznego potwierdzenia udziału w spotkaniu (82 566 34 74).

Urząd Miejski w Rejowcu 2020
Poprzednia wersja strony urzędu -> gmina.rejowiec.pl